Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Spotkanie cieszyńskich liderek

AK5.jpg

AK5.jpg

W sobotę 8 października 2016 r. dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji reprezentowała Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas II dnia IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego.

Wydarzenie to zgromadziło wiele aktywnych kobiet z całego Śląska Cieszyńskiego, które spotkały się w auli cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego, aby rozmawiać o problemach i wyzwaniach, jakie stoją przed kobietami z naszego regionu.
Spotkanie było także kolejną okazją do dyskusji o rozwoju współpracy pomiędzy dwoma cieszyńskimi wydziałami uczelni patronackich Kongresu: Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Uniwersytetu Śląskiego.
Kongres jest organizowany przez Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych, które aktywnie współpracuje z naszą uczelnią.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli rektorzy obydwu uczelni: JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz i JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.
Wydarzenie było częścią projektu Cieszyńskie na obcasach: aktywizacja kobiet Śląska Cieszyńskiego w życiu publicznym, dofinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2015.

 

Tekst: dr J. Kurowska-Pysz

 

AK4.jpg

AK4.jpg

TAK1.jpg

TAK1.jpg

TAK2.jpg

TAK2.jpg

TAK3.jpg

TAK3.jpg

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy