Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Spotkanie Rady Ekspertów WSB

Idea kształcenia dualnego, zmiany w szkolnictwie wyższym, które umożliwiać będą praktykom realizację tzw. doktoratów wdrożeniowych oraz współpraca sektora biznesu z przedstawicielami nauki były głównymi tematami posiedzenia Rady Ekspertów, które odbyło się 7 kwietnia 2017 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dyskusja dotyczyła również IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w dniach 10-12 maja w Katowicach. Ideę wydarzenia integrującego międzynarodowy świat biznesu, polityki i samorządu zaprezentował Wojciech Kuśpik – Prezes Zarządu Grupy PTWP SA. Spotkanie moderował dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, przewodniczący Rady Ekspertów.

 

Podczas wydarzenia nowy członek ciała opiniująco-doradczego Uczelni odebrał z rąk prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, nominację do Rady Ekspertów WSB.


Rada Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 2012 roku. Jej misją jest zintegrowanie środowiska nauki ze sferą praktyki życia gospodarczego. Współpraca obu środowisk pozwala na racjonalne wykorzystanie posiadanych zasobów i potencjału oraz uzyskanie wspólnych korzyści. Efektywna współpraca środowiska biznesu i nauki pozwoli na podejmowanie działań w zakresie tworzenia wysokiej jakości programów kształcenia, usprawnienia procesów edukacyjnych i podnoszenia standardów kształcenia.

 

/asz, 07.04.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy