Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Staż w Parlamencie Europejskim? Spróbuj!

Poseł do Parlamentu Europejskiego, Jadwiga Wiśniewska zaprasza studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej do udziału w konkursie o płatny miesięczny staż w Brukseli.

Staż w Brukseli jest doskonałą szansą na poznanie, jak w praktyce funkcjonuje Parlament Europejski, a także okazją do rozwoju zainteresowań. Podczas miesięcznego stażu, studenci będą mieli szansę wziąć udział w posiedzeniach parlamentarnych komisji, grup politycznych oraz sesjach plenarnych. Ponadto, zapoznają się z organizacją i zadaniami Instytucji Europejskich: Rady Europejskiej, Komisji Europejskiej czy Rady Unii Europejskiej.

 

Młodzi ludzie będą mieli także okazję, aby sprawdzić swoją znajomość języka obcego, nie tylko podczas tłumaczenia tekstów, czy sporządzania notatek, ale także poprzez współpracę przy projektach związanych z bieżącymi działaniami mojego biura poselskiego. Jestem pewna, że staże w Parlamencie Europejskim będą dla młodych ludzi cennym doświadczeniem na profesjonalnej ścieżce rozwoju kariery zawodowej.

 

Uprzejmie proszę Panią Rektor o przekazanie studentom Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaproszenia do udziału w organizowanym przeze mnie Konkursie „Wygraj staż w Brukseli”. Zainteresowani proszeni są o przesłanie na adres: jadwiga.wisniewska.ep@gmail.com do 15 lutego 2017 r. swojego CV z listem motywacyjnym wraz z esejem nt. „Przyszłość Unii Europejskiej – szanse i zagrożenia”.

 

Studenci, którzy napiszą najlepsze prace wyjadą na miesięczne, płatne staże do mojego biura poselskiego w Brukseli. Szczegółowe informacje oraz regulamin Konkursu znajdują się na stronie: www.jadwigawisniewska.pl.

 

/asz, 06.12.2016/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy