Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB oraz Szlachetna Paczka zapraszają do współpracy

Stowarzyszenie Absolwentów i Studentów WSB zaprasza na spotkanie organizacyjne osoby zainteresowane współpracą przy organizacji wspólnych inicjatyw.

Będą to, m.in. bezpłatne szkolenia, warsztaty, konferencje, przedsięwzięcia sportowe i lokalne. Czekamy na osoby aktywne z głowami pełnymi kreatywnych pomysłów! 

 

Termin spotkania: 10 września 2015 r. godzina 18.30
Miejsce: WSB Dąbrowa, sala 227
 

Dołącz do Szlachetnej Paczki!

We wrześniu wystartowała 15 edycja ogólnopolskiego projektu Szlachetna Paczka. Celem inicjatywy jest mądra pomoc poprzez dawanie impulsu do zmiany tym, którzy żyją w niezawinionej biedzie. Pierwsza faza projektu obejmuje m.in. rekrutację Wolontariuszy. Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 10 września. Organizujemy Wolontariuszy Szlachetnej Paczki w Dąbrowie Górniczej.

 

Dołącz do akcji na Facebooku

 

Przyjdź na spotkanie informacyjne w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Termin spotkania: 10 września 2015 r. godzina 17.00
Miejsce: WSB Dąbrowa, sala 228

 

Jeżeli z jakiś względów nie możecie uczestniczyć w spotkaniach, a tematyka jest interesująca proszę o kontakt drogą elektroniczną na adres: info@absolwentwsb.pl celem ustalania szczegółów potencjalnej współpracy.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy