Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Studenci zdobyli certyfikaty i akredytację dla zajęć w WSB

Troje studentów Wyższej Szkoły Biznesu zdało egzaminy i uzyskało certyfikaty "SPSS Technology Expert". Tym samym studenci zdobyli akredytację dla kursu "Narzędzia informatyczne w analizie danych" w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Troje studentów Wyższej Szkoły Biznesu - Valentyna Chechur, Patrycja Grabowska i Dawid Danielczyk - zdało egzaminy w krakowskiej firmie informatycznej Predictive Solutions. Studenci przygotowywani przez dr Angelikę Pabian otrzymali certyfikaty "SPSS Technology Expert".

 

Tym samym kurs "Narzędzia informatyczne w analizie danych", prowadzony w roku akademickim 2017/2018 na kierunkach Socjologia, Zarządzanie, Pedagogika, Ekonomia i Stosunki międzynarodowe (studia stacjonarne i niestacjonarne) przez dr. Olgierda Witczaka, dr Angelikę Pabian i dr Ewę Sadowską w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymał akredytację Predictive Solutions.

 

Akredytacja oznacza, że studenci, którzy ukończą kurs, otrzymywać będą certyfikaty "SPSS Technology Junior Expert".

 

/mpm, 29.12.2017/

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy