Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Studencie WSB, podróżuj Kolejami Śląskimi za 1 zł!

Studiujesz w WSB? A może po wakacjach rozpoczynasz swoje studia? We wrześniu i październiku będziesz mógł kupić bilet miesięczny lub weekendowy na pociągi Kolei Śląskich za jedynie 1 zł. Nie przegap okazji, zapoznaj się z warunkami promocji.

Rok 2017 został przez Koleje Śląskie ogłoszony Rokiem Studenta. W związku z tym nasz przewoźnik kolejowy przygotował dla żaków dwie oferty specjalne: "Studenciak" i "Studenciak-weekend".

 

Pierwsza przeznaczona jest dla studentów I roku studiów licencjackich lub inżynierskich oraz jednolitych magisterskich. Bilet jest ważny wyłącznie z zaświadczeniem o przyjęciu na studia (według wzoru KŚ - aby go pobrać kliknij TUTAJ) oraz dowodem osobistym (lub paszportem – wyłącznie w przypadku obcokrajowców), a należy go kupić w terminie 1-31 października koniecznie za pomocą platformy SkyCash. Jest to platforma obsługiwana za pomocą telefonu komórkowego. Bilet jest ważny przez miesiąc od daty zakupu – np. od  5 października do 5 listopada - a jego koszt to 1 zł.

Z kolei bilet "Studenciak-weekend" jest ważny od piątku od godz. 18:00 do poniedziałku do 06:00 i obowiązuje na przejazd TAM i POWRÓT w wybranej relacji. Jest on dostępny dla wszystkich studentów, którzy posiadają przy sobie ważną legitymację studencką. Zakupu biletu "Studenciak-weekend" można dokonać w dniach od 1 do 30 września, również jedynie poprzez platformę SkyCash.

 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Kolei Śląskich.

 

/pkm, 28.07.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy