Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Studia magisterskie

Artykuły

Negocjacje w sytuacjach kryzysowych NOWOŚĆ!

NOWOŚĆ! Unikatowy w skali kraju program specjalności daje studentom szeroką, mocno specjalistyczną i rzadką wiedzę z zakresu procesów negocjacji w sytuacjach kryzysowych. Pozwala również na praktyczne przygotowanie studentów do  rozwiązywania sytuacji kryzysowych oraz usuwania skutków kryzysu  w organizacjach, instytucjach, firmach i korporacjach.


REKRUTACJA

Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

Celem studiów jest przekazanie słuchaczom wiedzy z zakresu zarządzania i dowodzenia w sytuacjach kryzysowych. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę zagrożeń występujących w czasie pokoju i kryzysu. W procesie kształcenia absolwenci nabędą również kompleksową wiedzę z zakresu planowania, organizowania, przekazywania poleceń, koordynacji i kontrolowania, a także wypracowanie predyspozycji jego uczestników, do przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym, efektywnego funkcjonowania podczas ich zaistnienia, likwidowania skutków, przywracania stanu pierwotnego.

 

REKRUTACJA

czytaj więcej o Zarządzanie i dowodzenie w sytuacjach kryzysowych

Kryminalistyka i techniki śledcze

Celem specjalności kryminalistyka i techniki śledcze jest dostarczenie studentowi wiedzy i umiejętności praktycznych z zakresu wykorzystania metod i środków technicznych do rozpoznawania i wykrywania ujemnych zjawisk społecznych, w szczególności przestępstw i ich sprawców oraz umiejętności udawadniania związku między osobami a zdarzeniami.


REKRUTACJA

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Celem specjalności jest przygotowanie absolwentów do pełnienia funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji, spełniającej wymogi w zakresie posiadanej wiedzy, określone ustawą o ochronie danych osobowych. Specjalność przygotowuje do pracy w charakterze specjalisty z zakresu bezpieczeństwa informacyjnego, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań pojawiających się w wyniku dynamicznego rozwoju technologii informatycznych oraz w zakresie zarządzania i audytowania procesu bezpieczeństwa informacji w organizacji.


REKRUTACJA