Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej działa od początku istnienia Uczelni. Głównym zadaniem SJO jest prowadzenie lektoratów i kursów języków obcych dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych i doktorantów. Aktualnie Studium Języków Obcych prowadzi różnorodne zajęcia z następujących języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski oraz języka polskiego dla obcokrajowców. 
SJO oferuje lektoraty obowiązkowe z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego, oraz dodatkowe kursy specjalistyczne.
W SJO pracuje wysoko wykwalifikowana kadra zapewniająca wysoki poziom nauczania języków obcych. Zajęcia językowe prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania CEF z uwzględnieniem języka specjalistycznego, który jest dostosowany do danego kierunku studiów. Nauka odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych metod i z wykorzystaniem najnowszych środków dydaktycznych i multimedialnych, w tym tablice interaktywne z dostępem do Internetu oraz platforma e-learningowa MOODLE. 
SJO prowadzi Międzynarodowe Centra Egzaminacyjne ETS  i TELC. 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy