Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Prestiżowe stypendium naukowe dla Pauliny Malesy

Paulina Malesa

Miło nam poinformować, że Pani Paulina Malesa, studentka kierunku Zarządzanie w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymała prestiżowe stypendium naukowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

O przyznaniu stypendium zadecydowały wysokie wyniki naukowe oraz działalność w organizacjach studenckich. Pani Paulina jest członkinią Koła Naukowego „Stosunków międzynarodowych". Podczas studiów brała udział w wymianie międzynarodowej w ramach programu ERASMUS - Kodolányi János Főiskola na Węgrzech a także w ramach współpracy z Litewskim uniwersytetem w ramach programu „Polsko - Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży" uczestniczyła w wizycie studyjnej w Vilnius Gediminas Technical University. Autorka licznych publikacji naukowych oraz uczestniczka krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych.

 

Paulina Malesa pełni również funkcję sekretarza nowopowstałego Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Zarządzania Wiedzą i Informacją.

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy