Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Sukces WSB w międzynarodowym rankingu Komisji Europejskiej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej  po raz kolejny uczestniczyła w międzynarodowym i wielowymiarowym rankingu uczelni wyższych i szkół pomaturalnych U-Multirank organizowanym przez Komisję Europejską.

W tegorocznej edycji rankingu bardzo wysoko oceniono kierunek Informatyka (studia inżynierskie) prowadzony w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.  Doceniono upraktycznienie procesu dydaktycznego oraz aktywność na rzecz regionu. Studia inżynierskie na kierunku Informatyka realizowane w WSB zostały sklasyfikowane na 3 miejscu w obszarze kształcenie i  nauczanie. Za najbardziej umiędzynarodowione polskie uczelnie wyższe ranking uznał – obok Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej także Uczelnię Łazarskiego oraz Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

 

Multirank dotyczy działalności badawczej, nauczania, wymiaru międzynarodowego, transferu wiedzy oraz działalności na poziomie regionalnym. Globalny ranking uczelni wyższych U-Multirank to informacje o ponad 1 200 uczelniach, ponad 1 800 wydziałach oraz 7 500 programach studiów z 83 państw. U-Multirank umożliwia ocenę i porównanie uczelni zarówno na poziomie instytucjonalnym (ranking uczelni), jak i w wybranych obszarach tematycznych (rankingi dziedzinowe).

Zobacz U-Multirank

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy