Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Świąteczne pomaganie z WSB

Wolontariusze z Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizują  dwie charytatywne zbiórki świąteczne - dla podopiecznych Domu Dziecka w Sarnowie oraz pacjentów Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu.

Pierwsza zbiórka świąteczna przeznaczona jest dla podopiecznych sarnowskiego Domu Dziecka (w wieku 6-15 lat). Wolontariusze czekają na artykuły szkolne (kredki, farby, papier kolorowy, przybory geometryczne itp.), artykuły higieniczne, środki czystości, kosmetyki, sprzęt sportowy, książki, puzzle, gry planszowe, słodycze itp.

 

"Dzień Pluszowego Misia" to akcja przeznaczona dla dzieci-pacjentów Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Wolontariusze z Samorządu Studenckiego będą zbierać pluszaki i inne zabawki, które następnie zostaną przekazane małym pacjentom.

 

Serdecznie zapraszamy studentów, słuchaczy, pracowników i wszystkich przyjaciół Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej do przyłączenia się do akcji i wsparcia najmłodszych w okresie przedświątecznym.

 

Artykuły przyjmowane są w Bibliotece Akademickiej WSB w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c, III piętro) do 19 grudnia 2017 r.

 

Organizatorem akcji jest Dom Dziecka w Sarnowie oraz Fundacja „Dr Clown”.

 

/mpm, 13.12.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy