Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Technomex w gronie Firm Partnerskich WSB

W dniu 10 grudnia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu  w Dąbrowie Górniczej gościł Pan Janusz Franczyk, Prezes Firmy Technomex Sp. z o.o.

W trakcie wizyty Prezes Franczyk  spotkał się władzami Uczelni: prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB oraz dr Marcinem Lisem, Prorektorem WSB oraz dr Pauliną Głowacką, Prodziekanem. Efektem rozmów  było podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie podnoszenia jakości i innowacyjności kształcenia w obszarze fizjoterapii.

 

Szczegółowe warunki dalszych działań dotyczących m.in. projektów naukowo-badawczych, organizacji konferencji branżowych oraz praktyk i staży dla studentów.

 

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987 r., zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Firma jest wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy