Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Ponad 30 bezpłatnych szkoleń w WSB - zarejestruj się na Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Ponad 30 szkoleń i praktycznych warsztatów z zakresu oświaty, transportu, ekonomii, stosunków międzynarodowych, coachingu, zarządzania, HR czy informatyki – w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej po raz kolejny rozpoczyna się Tydzień Bezpłatnych Szkoleń.

Wydarzenie cyklicznie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej także w wydziałach zamiejscowych w Cieszynie, Olkuszu, Krakowie i Żywcu cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W poprzedniej, wrześniowej, edycji TBS udział wzięło ponad 5 tys. osób.

 

Zobacz relację z ubiegłorocznej edycji Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń.

 

W ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń, w dniach od 20 do 29 stycznia 2018 r. odbędzie się ponad 30 warsztatów i szkoleń z obszarów w których zagłębiowska uczelnia prowadzi studia podyplomowe, począwszy od tematyki biznesowej, przez oświatęITbankowość aż po bezpieczeństwo narodowe a także kierunki medyczne. Zachęcamy również do zapoznania się ze wszystkimi kierunkami studiów podyplomowych w WSB.

 

- Największą siłą szkoleń jest ich praktyczna forma. Warsztaty prowadzone są przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych, tj. case studies, gier decyzyjnych czy action learning. Szkolenia opierają się przede wszystkim na praktycznej wiedzy ekspertów, na co dzień prowadzących zajęcia na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej – mówi Dominik Penar, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego WSB.

 

Wśród wykładowców i ekspertów Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń znaleźli się m.in. dr Mateusz Grzesiak, adiunkt w Katedrze Zarządzania WSB, psycholog, trener, autor kilkunastu książek, dr Marcin Lis,  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB w Dąbrowie Górniczej, ekspert w zakresie systemów jakości, systemów zintegrowanych, zarządzania projektami i innowacjami czy dr Piotr Pinoczek, menedżer, konsultant, trener, doktor ekonomii, absolwent studiów podyplomowych public relations i wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Agenda i szczegółowe informacje o szkoleniach - www.tbs.wsb.edu.pl

 

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny. Konieczna jest rejestracja – www.tbs.wsb.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma wystawiony przez Wyższą Szkołę Biznesu certyfikat uczestnictwa.

 

/mpm, 11.01.2018/

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy