Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Unikatowe Interdyscyplinarne Studia Doktoranckie w WSB otrzymały dofinansowanie ze środków unijnych

W konkursie ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju „Interdyscyplinarne Programy Studiów Doktoranckich” projekt studiów doktoranckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymał dofinansowanie. Tym samym Uczelnia przeznaczy prawie 2,7 mln zł na realizację studiów III stopnia w Wydziale Nauk Stosowanych w Dąbrowie Górniczej.

W ramach studiów doktoranci przygotują interdyscyplinarne rozprawy doktorskie mające charakter aplikacyjny (we współpracy z wybranym przedsiębiorstwem). Otrzymają stypendium naukowe (do 4 000 zł), wezmą udział w specjalistycznych warsztatach, które pozwolą na ukształtowanie unikatowych kompetencji obejmujących umiejętności badawcze, kompetencje menedżerskie w obszarze B+R, kompetencje społeczne i dydaktyczne.

 

W ramach projektu zostaną sfinansowane publikacje i udział w konferencjach oraz w zagranicznych szkołach letnich. Każdy doktorant będzie miał możliwość skorzystać z dodatkowego tutoringu merytorycznego oraz konsultacji specjalistycznych z ekspertami branżowymi dotyczących praktycznego wymiaru swojej pracy doktorskiej.


Studia rozpoczynają się 1.10.2018 r.

 

/sr, 12.07.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy