Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czeladź

Artykuły

Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Czeladzi

28 czerwca 2016 r. w Galerii Sztki Współczesnej "Elektrownia" w Czeladzi odbyła się uroczysta gala zakończenia roku akademickiego 2015/2016. Oprócz  słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas uroczystości byli obecni wykładowcy, lektorzy, zaproszeni goście, reprezentanci samorządu oraz reprezentanci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Dyplomy słuchaczom wręczyli Burmistrz Czeladzi Pan Zbigniew Szaleniec oraz z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Pan Dominik Penar.

Ostatni w tym semestrze wykład poprowadził ks. dr hab. Paweł Sobierajski. Był to wykład niezwykły, bo połączony z koncertem księdza tenora.

Ksiądz  dr hab. Paweł Sobierajski jest laureatem głównych nagród międzynarodowych konkursów wokalnych, ma na swym koncie nagrania dla Polskiego Radia i Telewizji, koncertuje na Litwie i na Słowacji oraz w Czechach, Austrii, Niemczech, Francji i Belgii. Podczas  występu w Galerii "Elektrownia" można było wysłuchać arii operowych, operetkowych oraz pieśni ze światowego repertuaru w cudnym wykonaniu. Księdzu towarzyszyła wspaniała pianistka – Mirella Malorny-Konopka.

Uroczystość poprowadziła Pani Bożena Podgórska - Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi.

czytaj więcej o Zakończenie roku akademickiego 2015/2016 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Czeladzi 

Nasi partnerzy