Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 - zapraszamy!

JM Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015. Uroczystość odbędzie się w dniu 7 października 2014 roku o godz. 14.00 w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka 1 c.

 

Tradycyjnie w uroczystości wezmą udział przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, władze Uczelni, wykładowcy, przedstawiciele partnerskich szkół wyższych, a także przyjaciele i studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Podczas wydarzenia nastąpi uroczyste nadanie tytułu "Edukator Roku 2014" prof. zw. dr. hab.  Wiesławowi Banysiowi, JM Rektorowi Uniwersytetu Śląskiego, prezesowi Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (w kategorii Europejski Wymiar Edukacji) oraz prof. dr. hab. inż. Tadeuszowi Pomiankowi, JM Rektorowi Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie (w kategorii Animator).


Decyzję o przyznaniu wyróżnień podjęła Wielka Kapituła  Konkursu o miano Edukatora Roku 2014, która obradowała w składzie:


·  JM Rektor Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - prof. dr hab. inż. Zygmunt Bąk;
·  JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - prof. zw. dr hab. Andrzej Chochół;
·  JM Rektor Politechniki Śląskiej w Gliwicach - prof. zw. dr hab. inż. Andrzej Karbownik;
·  JM Rektor Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach - prof. AM Tomasz Miczka;

·  JM Rektor Politechniki Opolskiej - prof. dr hab. Marek Tukiendorf;
·  JM Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach - prof. dr hab. Adam Zając;

·  JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - prof. dr hab. Leszek Żabiński.

 


W trakcie uroczystości wykład inauguracyjny pt. "Wyzwania i dylematy zarządzania przedsiębiorstwami w warunkach globalizacji i nowej gospodarki" wygłosi prof. zw. dr hab. Ryszard Borowiecki.

 

JM Rektor oraz Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zapraszają również na uroczystości Inauguracji roku akademickiego 2014/2015 w Wydziałach Zamiejscowych WSB.


W dniu 11 października o godz. 10.00 w Sali Lustrzanej w Nowym Zamku w Parku Żywieckim władze Uczelni zainaugurują rok akademicki w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu. Wykład inauguracyjny pt. "Bezpieczeństwo w ujęciu wielowymiarowym. Specyfika zarządzania kryzysowego" wygłosi prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor WSB ds. Nauki.

 

W dniu 11 października o godz. 17.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1) nastąpi uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.


W trakcie wydarzenia wykład inauguracyjny pt. „Zadłużony Świat” wygłosi prof. dr hab. Eugeniusz Gatnar – członek zarządu Narodowego Banku Polskiego.GAUDEAMUS IGITUR!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy