Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uwaga! Rusza rekrutacja do Klubiku Dziecięcego WSB

W nowym roku akademickim 2015/2016 w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchomiony zostanie klubik dla dzieci studentów i pracowników Uczelni. Pod okiem wykwalifikowanej kadry, w godzinach pracy uczelni opiekę znajdą tu maluchy do 3 roku życia. Wielkie otwarcie zaplanowano 1 września 2015 roku.

W klubiku przez 7 dni w tygodniu miejsce znajdzie 14 dzieci. Maluchy przez max. 5 godzin będą pod opieką 2 doświadczonych opiekunów oraz 2 praktykantów.

Uczelnia przewiduje także szereg dodatkowych atrakcji i zajęć (także dla rodziców!).


Klubik dla dzieci studentów i pracowników WSB otwarty zostanie także w Olkuszu, przy ul. Podrabie 67 w pobliżu Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu.


Wysokość czesnego - już od 100 zł miesięcznie!

 

Wyposażenie klubiku stanowią nowoczesne, certyfikowane mebelki, zabawki, kojce i łóżeczka. Zajęcia z maluchami przeprowadzane będą przy wykorzystaniu multimedialnego sprzętu. Wnętrza klubiku spełniają ustawowe wymagania bezpieczeństwa.

 


Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza rejestracji. Skontaktuje się z Państwem pracownik Uczelni, udzielając szczegółówych informacji.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 


Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach projektu „Maluch na Uczelni”.

 

Klubik dziecięcy jest jednym z elementów programu Mama i Tata idą na studia, który zainaugurowano w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 2013 roku. Jego celem jest kompleksowe wsparcie studiujących rodziców, m.in. poprzez system bonifikat, organizację kształcenia zgodną z indywidualnymi potrzebami, szkolenia rozwijające rodzicielskie kompetencje. Na terenie Uczelni znajduje się już tzw. Pokój Rodzinny, w którym można nakarmić, przebrać malucha lub po prostu trochę z nim pobyć. W Bibliotece Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna, w Dziekanacie, Dziale Pomocy Materialnej oraz w Klubie Studenckim Amigo ulokowano specjalne punkty, w których dzieci mogą kreatywnie spędzić czas, w oczekiwaniu na rodziców, którzy załatwiają studenckie sprawy.


Program był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany, m.in. w plebiscycie Firma Przyjazna Rodzinie, czy konkursie Prezydenta RP „Dobry Klimat dla Rodziny”.

 Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy