Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej - podsumowanie

W dniu 4 marca 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski, kształcących w specjalnościach: technik logistyk i technik spedytor.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest Uczelnią, która specjalizuje się w kształceniu inżynierów-specjalistów z zakresu logistyki, spedycji, handlu międzynarodowego, a także menadżerów. Wykorzystując potencjał naukowy (wysokiej klasy naukowców, specjalistów oraz praktyków) Uczelnia od pięciu lat organizuje konkurs, którego nadrzędnym celem jest promocja kształcenia wykwalifikowanych kadr sektora logistycznego.

 

W Kapitule Konkursowej zasiedli: dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, dr inż. Paweł Sobczak, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Olkuszu, mgr Dominik Penar, Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego, Agnieszka Dymek, IF Customer Service Manager Raben Polska Sp. z o.o. o/Gliwice, Piotr Adamczyk, główny specjalista ds. komunikacji i promocji w GTL, Marcin Kwarciak z Fiirmy FM Logistic.

 

Uczestnicy konkursu rozwiązywali test jednokrotnego wyboru, który składał się 25 pytań zamkniętych i 5 otwartych.

ZOBACZ WYNIKI


Zwycięzcami V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej zostali:


Miejsce I: Łukasz Nastuła, Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku Technikum nr 3 (Złoty Indeks WSB oraz staż w firmie FM Logistic)


Miejsce II: Alicja Maciaszek Zachodnie Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej w Szczecinie (wizyta studyjna w firmie GTL)


Miejsce III: Karol Grzech Zespół Szkół nr 1 w Krakowie (Staż w Firmie Raben Polska).

 

 

Na zakończenie konkursu Dziekan dr inż. Paweł Sobczak wygłosił wykład pt." Zasady rozmieszczania jednostek ładunkowych - dobre praktyki".

 

Koordynatorem Konkursu była mgr Paulina Kulanek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy