Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wiodące na rynku grupy trenerskie wśród partnerów WSB

W dniu 19 września  br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli przedstawiciele  wiodących na rynku firm trenerskich: Jakub Lewandowski, właściciel firmy Pasja Grupa Dobrych Trenerów oraz  Łukasz Kuciński, Tomasz Zimmer z grupy Rule No. 8.

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczył dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju. Efektem podjętych rozmów było podpisanie porozumień o współpracy, które wpłyną na wzrost atrakcyjności i upraktycznienia programów studiów - szczególnie w obszarze kształcenia podyplomowego i szkoleń.

 

Zakres porozumień obejmuje, m.in. wspólną realizację przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych, podnoszenie kwalifikacji zawodowych studentów i słuchaczy WSB poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń we współpracy z WSB, odbywania przez studentów, słuchaczy WSB praktyk zawodowych w partnerskich organizacjach, a także aktywny udział Partnerów w procesie tworzenia i opracowania specjalności, programów kształcenia, programów studiów podyplomowych, szkoleń, kursów zgodnych z profilem działalności Partnerów - z możliwością wykorzystania w procesie dydaktycznym WSB. Strony planują ponad to wspólną organizację konferencji i seminariów naukowych. W myśl zawartych porozumień przedstawiciele grupy Rule No. 8 oraz Pasji Grupy Dobrych Trenerów będą dzielić się ze studentami i słuchaczami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie przedmiotów specjalnościowych oraz innych form spotkań ze studentami, m.in. poprzez  analizę bussines case`ów itp.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy