Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wizyta w Radio Eska Śląsk 99.1 na zakończenie pierwszej edycji MaM

16 czerwca zakończyliśmy pierwszą edycję projektu „Młodzieżowa Akademia Mediów”, który Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej organizowała we współpracy z katowicką redakcją Gazety Wyborczej.

 

Podczas ostatniego spotkania na uczestników  oprócz dyplomów czekała niespodzianka – wizyta w Radio Eska Śląsk 99.1 FM.

 Dzięki niezwykle sympatycznej ekipie programu „Kinga i Straszny Dworak” poznaliśmy radio „od kuchni”.  Zobaczyliśmy jak wygląda studio emisyjne, jak  wygląda tworzenie programu radiowego oraz poznaliśmy dziennikarzy pracujących w śląskiej ESCE. Nieoceniona okazała się Agnieszka Konieczny – dyrektor programowa stacji,  która w niezwykle ciekawy sposób przedstawiła nam charakter pracy w radio.

 

Warto dodać, że wraz z dyplomami ukończenia Młodzieżowej Akademii Mediów uczestnicy otrzymali zaproszenia na wakacyjny staż w Gazecie Wyborczej!

 

Za rok współpracy bardzo dziękujemy redaktorowi naczelnemu katowickiej Gazety Wyborczej Dariuszowi Kortce i jego wspaniałemu zespołowi za pomoc.

 

Zajęcia z uczestnikami Młodzieżowej Akademii Mediów prowadzili:

 

red. Dariusz Kortko - redaktor naczelny  Gazety Wyborczej Katowice
red. Anna Stańczyk -Głogowska
red. Piotr Purzyński
red. Grzegorz Celejewski
red. Beata Widłok-Żurek
mgr Jacek Uroda - prodziekan WSB

 

oraz Agnieszka Konieczny - dyrektor programowy Eski Śląsk 99.1

Powrót do: Start » Młodzieżowa Akademia Mediów » Szczegóły projektu

 

Nasi partnerzy