Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Praca dla studentów i maturzystów! Studencki Słoneczny Patrol

Jesteś studentem WSB lub tegorocznym maturzystą? Masz czas w czerwcu, lipcu lub sierpniu? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe oraz, z czasem, stałe miejsce pracy? A może zbierasz na wymarzone wakacje? Jeżeli TAK, to ta oferta jest dla Ciebie. Tworzymy zespół, który w miesiącach wakacyjnych weźmie udział w kilkudziesięciu wydarzeniach promujących Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz jej  Wydziały Zamiejscowe w Krakowie, Żywcu, Cieszynie i Olkuszu.

czytaj więcej o Praca dla studentów i maturzystów! Studencki Słoneczny Patrol

Konferencja "Przyszłość samorządów w Polsce. Co dalej z metropolią?"

O Przyszłości powstającej metropolii śląsko-zagłębiowskiej debatować będą przedstawiciele świata nauki oraz samorządu terytorialnego podczas konferencji "Przyszłość samorządów w Polsce. Co dalej z metropolią?", która odbędzie się 31 maja 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W jej ramach zainaugurowany zostanie projekt „Szkoła Liderów Samorządowych”, którego głównym celem będzie podnoszenie komptencji oraz wymiana doświadczeń przez pracowników jedostek samorządu terytorialnego, radnych oraz osób zainteresowanych rozwojem przestrzeni publicznej.

czytaj więcej o Konferencja "Przyszłość samorządów w Polsce. Co dalej z metropolią?"

II Akademicki Konkurs Anatomiczny

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza studentów fizjoterapii do uczestnictwa w 2. Akademickim Konkursie Wiedzy z Anatomii Prawidłowej i Funkcjonalnej Człowieka. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 maja 2017 roku.

czytaj więcej o II Akademicki Konkurs Anatomiczny

Szkolenie o efektywności biznesowej szkoleń

Jak osiągnąć efektywność biznesową szkoleń? To temat szkolenia, które odbędzie się w czwartek 8 czerwca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jego organizatorem jest Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB.

czytaj więcej o Szkolenie o efektywności biznesowej szkoleń

Spotkanie z Beatą Tyszkiewicz w WSB

W ramach cyklu "Kobieta z klasą" w środę 21 czerwca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie z Panią Beatą Tyszkiewicz - znaną aktorką filmową i telewizyjną.

czytaj więcej o Spotkanie z Beatą Tyszkiewicz w WSB

Edukator studencki 2017 - konkurs na najlepszego wykładowcę WSB

Autorytet, Wykładowca „praktycznie najlepszy” oraz Przyjaciel studenta to kategorie, w których studenci i absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wybiorą najlepszych wykładowców w roku akademickim 2016/2017. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur (od 23 do 31 maja 2017 r.), a następnie do głosowania w konkursie internetowym. Ogłoszenie laureatów konkursu o miano „Edukator studencki 2017” nastąpi podczas uroczystej gali Święta Uczelni – 29 czerwca 2017 r.

czytaj więcej o Edukator studencki 2017 - konkurs na najlepszego wykładowcę WSB

Cykl seminariów dla branży transportowej

Katedra Transportu Szynowego, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na cykl bezpłatnych konferencji, warsztatów i szkoleń specjalistycznych w zakresie - Bezpieczeństwa w Transporcie Szynowym. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejnośc zgłoszeń. Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski - 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.

czytaj więcej o Cykl seminariów dla branży transportowej 

Nasi partnerzy