Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Gala zakończenia studiów II stopnia

Już w piątek 22 września 2017 r. zapraszamy absolwentów studiów II stopnia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Gala zakończenia studiów II stopnia

Gala zakończenia studiów I stopnia

Zapraszamy wszystkich absolwentów wraz z rodzinami - w czwartek 21 września 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Gala zakończenia studiów I stopnia.

czytaj więcej o Gala zakończenia studiów I stopnia

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 16-24 września 2017 r.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń (16-24 września 2017 r.) to ponad 40 wykładów, szkoleń i warsztatów. Wśród prowadzących wybitni eksperci z różnych branż, a do wyboru kilkanaście obszarów tematycznych. W tym roku wydarzenie organizowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się w 5 miastach (Dąbrowa Górnicza, Kraków, Olkusz, Żywiec i Cieszyn). O udziale w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń.

czytaj więcej o Tydzień Bezpłatnych Szkoleń - 16-24 września 2017 r.

Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

Jej Magnificjencja Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018, która odbędzie się dnia 9 października 2017 r. o godz. 12.00.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018

WSB i ZUS zapraszają na Bezpłatne Szkolenia

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców, pracowników oraz uczniów i studentów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych, zagrożeń powodujących wypadki przy pracy, chorób zawodowych oraz sposobów przeciwdziałania tym zagrożeniom a także prawną ochroną pracy. Trwa rekrutacja do projektu.

czytaj więcej o WSB i ZUS zapraszają na Bezpłatne Szkolenia

Seminarium "Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym"

Tematem seminarium kolejowego organizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego WSB, które odbędzie się w czwartek 7 września 2017 r. będą "Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym".

czytaj więcej o Seminarium "Kolejowe przewozy regionalne w zintegrowanym systemie transportowym"

Cykl seminariów dla branży transportowej

Katedra Transportu Szynowego, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na cykl bezpłatnych konferencji, warsztatów i szkoleń specjalistycznych w zakresie - Bezpieczeństwa w Transporcie Szynowym. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejnośc zgłoszeń. Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski - 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.

czytaj więcej o Cykl seminariów dla branży transportowej 

Nasi partnerzy