Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

II Akademicki Konkurs Anatomiczny

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza studentów fizjoterapii do uczestnictwa w 2. Akademickim Konkursie Wiedzy z Anatomii Prawidłowej i Funkcjonalnej Człowieka. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 maja 2016 roku.

czytaj więcej o II Akademicki Konkurs Anatomiczny

Dzień Przedsiębiorczości WSB - 26 kwietnia 2017 roku

Jak najlepiej zweryfikować własne wyobrażenia o wymarzonej pracy czy zawodzie? Gdzie uzyskać rzetelne informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu? Jak w praktyce zderzyć ze sobą własne przygotowanie merytoryczne z rzeczywistymi wymaganiami i obowiązkami na danym stanowisku pracy? Najlepiej wziąć udział w Dniu Przedsiębiorczości, którego 14. edycja odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2017 r.

czytaj więcej o Dzień Przedsiębiorczości WSB - 26 kwietnia 2017 roku

Cykl seminariów dla branży transportowej

Katedra Transportu Szynowego, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na cykl bezpłatnych konferencji, warsztatów i szkoleń specjalistycznych w zakresie - Bezpieczeństwa w Transporcie Szynowym. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejnośc zgłoszeń. Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski - 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.

czytaj więcej o Cykl seminariów dla branży transportowej 

Nasi partnerzy