Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w WSB

Legenda

Artykuły

Ogólnopolska konferencja naukowa „Bogdan Nawroczyński - inspiracje dla współczesności”

Zapraszamy do udziału w konferencji skupionej wokół dorobku naukowego Profesora Bogdana Nawroczyńskiego, organizowanej przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 135. rocznicę jego urodzin. Szczególnie ważne i ciekawe są propozycje Profesora dotyczące filozofii, kultury i wychowania. W tych też obszarach poszukiwać będziemy stałości i zmiany zagadnień związanych ze współczesną edukacją i warunkami jej realizacji w kontekście jego dokonań, idei demokracji, współdziałania i odczuwania oraz przeżywania ważności problemów dla współczesności życia i procesów w nim zachodzących. Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej (ul. Cieplaka 1c).

czytaj więcej o Ogólnopolska konferencja naukowa „Bogdan Nawroczyński - inspiracje dla współczesności”

WSB i ZUS zapraszają na bezpłatne szkolenia

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach dla pracodawców, pracowników oraz uczniów i studentów. Celem projektu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa w zakresie m.in. ubezpieczeń społecznych, zagrożeń powodujących wypadki przy pracy, chorób zawodowych oraz sposobów przeciwdziałania tym zagrożeniom a także prawną ochroną pracy. Trwa rekrutacja do projektu.

czytaj więcej o WSB i ZUS zapraszają na bezpłatne szkolenia

Cykl seminariów dla branży transportowej

Katedra Transportu Szynowego, Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na cykl bezpłatnych konferencji, warsztatów i szkoleń specjalistycznych w zakresie - Bezpieczeństwa w Transporcie Szynowym. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. O udziale decyduje kolejnośc zgłoszeń. Bezpieczeństwo w Transporcie Szynowym Polski - 2017 Technika. Zarządzanie. Organizacja.

czytaj więcej o Cykl seminariów dla branży transportowej

II Konferencja Naukowa "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności". Współczesne kontynuacje dorobku Edwina Hauswalda

8 i 9 marca 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się II Konferencja Naukowa "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności". W trakcie konferencji poruszane będą tematy związane ze współczesnymi kontynuacjami dorobku Edwina Hauswalda, polskiego teoretyka zarządzania.

czytaj więcej o II Konferencja Naukowa "Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności". Współczesne kontynuacje dorobku Edwina Hauswalda

I Metropolitarna Konferencja Naukowa „Encyklika Laudato Si – edukacja i duchowość ekologiczna w nauczaniu Ojca Świętego”

„Encyklika Laudato Si – edukacja i duchowość ekologiczna w nauczaniu Ojca Świętego” – to temat I Metropolitarnej Konferencji Naukowej, która 21 kwietnia 2018 r. odbędzie się w Dąbrowie Górniczej. Celem konferencji jest przedstawienie kluczowych wyzwań stojących przed ludzkością w aspekcie ochrony środowiska ujętych w Encyklice Ojca Świętego Franciszka LAUDATO SI.

czytaj więcej o I Metropolitarna Konferencja Naukowa „Encyklika Laudato Si – edukacja i duchowość ekologiczna w nauczaniu Ojca Świętego”

IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na IV Ogólnopolską Konferencję Logopedyczną "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego". Konferencja odbędzie się w kwietniu 2018 r.czytaj więcej o IV Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna "Mowa a zaburzenia przetwarzania sensorycznego"

V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na V Ogólnopolską Konferencję Naukową Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”. Konferencja ma na celu przegląd prac naukowych i badawczych oraz problemów naukowych doktorantów z uczelni i jednostek pozaakademickich z całego kraju. Ma również zwrócić uwagę na podstawowe zagadnienia metodologiczne ważne z punktu widzenia postępu w realizacji prac awansowych.

czytaj więcej o V Ogólnopolska Konferencja Naukowa Doktorantów pt. „Paradygmaty współczesnego zarządzania organizacjami”

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na II Międzynarodową Konferencję Naukową "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia". Celem konferencji jest wymiana wiedzy, doświadczeń oraz sposobu postrzegania bezpieczeństwa Polski w aktualnej sytuacji geopolitycznej przez różne instytucje oraz środowiska akademickie zaproszone do udziału w konferencji.

czytaj więcej o II Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo Polski w drugiej dekadzie XXI wieku. Szanse, wyzwania, zagrożenia”

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives. There have been a lot of changes in the sphere of functioning of the modern organization in the last years. Globalization, accompanied by rapid technological changes have created a completely new business environment.

czytaj więcej o 5th International Scientific Conference New Trends In Management And Production Engineering - Regional, Cross-Border And Global Perspectives

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. "Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata" odbędzie w czerwcu 2018 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Celem konferencji jest kształtowanie twórczego i interdyscyplinarnego spojrzenia jej uczestników na problematykę szeroko rozumianych problemów bezpieczeństwa.

czytaj więcej o V Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa pt. „Ludzie i instytucje wobec zagrożeń współczesnego świata”

Światowy Kongres Ekologii Umysłu

Światowy Kongres Ekologii Umysłu odbędzie się w pierwszym tygodniu lipca 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest jednym z organizatorów tego międzynarodowego wydarzenia.

czytaj więcej o Światowy Kongres Ekologii Umysłu 

Nasi partnerzy