Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Akademia WSB uczestnikiem EEC Trends

25 lutego 2020 r. w Warszawie odbędzie się EEC Trends - konferencja poprzedzająca majowy Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Podczas EEC Trends nie zabraknie tematów dotyczących energetyki i wyzwań związanych z transformacją sektora. Do udziału w wydarzeniu została zaproszona Rektor Akademii WSBdr hab. Zdzisława Dacko- Pikiewicz, prof. AWSB. 

czytaj więcej o Akademia WSB uczestnikiem EEC Trends

„Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Już w najbliższy piątek 21 lutego w Akademii WSB odbędzie się pierwsze z cyklicznych spotkań autorskiego projektu „Debata o Polsce”Ideą projektu jest podniesienie świadomości społeczno-politycznej poprzez umożliwienie spotkań z kandydatami różnych opcji politycznych w nadchodzących wyborach prezydenckich 10 maja 2020 r. Pierwszym gościem będzie Władysław Kosiniak-Kamysz, reprezentujący Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicję Polską.

czytaj więcej o „Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Zapraszamy na XVI Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej

9 ekscytujących dni, 150 ciekawych wykładów, warsztatów i debaty na temat nowych technologii, zmian społeczno-ekonomicznych i ekologii. Do tego strefa pokazu i strefa chilloutu, laboratoria, spektakle teatralne i zmagania programistów w hackatonie. Akademia WSB już po raz 16 łączy siły z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza w organizacji jednego z największych wydarzeń popularnonaukowych - Festiwalu Nauki – który od początku swojego funkcjonowania przyciągnął łącznie 200 000 uczestników.

czytaj więcej o Zapraszamy na XVI Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej

Seminarium metodologiczne „O pytaniach w nauce” w Akademii WSB

6 marca 2020 w Akademii WSB odbędzie się Ogólnopolskie Seminarium Metodologiczne Zespołu Metodologii Badań Pedagogicznych przy Komitecie Nauk Pedagogicznych PAN pt. „O Pytaniach w nauce – metodologiczne aspekty rozumienia pytań w naukach humanistycznych i społecznych”. Wydarzenie jest organizowane przez Katedrę Pedagogiki Akademii WSB we współpracy z Polskim Towarzystwem Filozoficznym – Oddział w Cieszynie i Polskim Towarzystwem Pedagogicznym – Oddział w Cieszynie.

czytaj więcej o Seminarium metodologiczne „O pytaniach w nauce” w Akademii WSB

Konferencja "Project Management 2.0 - Sztuczna Inteligencja 2027" w Akademii WSB 20 marca 2020

Akademia WSB zaprasza na konferencję "Project Management 2.0 - Sztuczna Inteligencja 2027", która odbędzie się 20 marca 2020 r. w godz. 10.00-16.30. Konferencja stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy czołowymi postaciami w zakresie teorii i praktyki zarządzania projektami oraz sztucznej inteligencji. W jej ramach cenieni eksperci przedstawią czynniki wspierające wzrost wydajności projektów oraz sposoby stymulowania rozwoju podejścia projektowego na podstawie dobrych praktyk w wybranych branżach.

czytaj więcej o Konferencja "Project Management 2.0 - Sztuczna Inteligencja 2027" w Akademii WSB 20 marca 2020

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy