Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Dzień bezpieczeństwa z Akademią WSB

Boimy się terrorystów, ale to na drogach, a nie w zamachach, ginie rocznie prawie 3 tysiące Polaków. Zapominamy, że najgroźniejszym zwierzęciem na świecie jest centymetrowej wielkości komar. Liczymy czołgi i samoloty, ale w Internecie ustępujemy pola obcej propagandzie. Co nam tak naprawdę zagraża? Czy do Polski przyjadą terroryści? A może bardziej realna jest wielka powódź czy huragany? Zapraszamy na wykład oraz spotkanie autorskie z dr Pauliną Polko oraz gen. Romanem Polko, które odbędzie się 9 listopada 2018 r. w Audytorium D Akademii WSB.

 

czytaj więcej o Dzień bezpieczeństwa z Akademią WSB

Akademia WSB patronem Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018!

Interesuje Cię logistyka? Jesteś studentem tego kierunku, a może wykładowcą? Chcesz poznać nowości technologiczne i świeże spojrzenie na branżę oraz dodatkowo znaleźć pracę? Jeśli tak – zapraszamy na Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs’2018. 

czytaj więcej o Akademia WSB patronem Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs’2018! 

Nasi partnerzy