Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wołyński Instytut Ekonomii i Zarządzania nowym, zagranicznym partnerem WSB

W dniu 3 sierpnia 2016 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła dra Vasyla Baitsyma, Rektora Wołyńskiego Instytutu Ekonomii i Zarządzania. Efektem spotkania było podpisanie porozumienia o współpracy oraz szczegółowe omówienie wspólnych działań.

Podpisane porozumienie określa zakres współpracy pomiędzy Partnerami, obejmującą w szczególności wspólną realizację przedsięwzięć edukacyjnych oraz naukowo-badawczych, jak również akademicką wymianę kadry dydaktycznej i studentów oraz projektów wymian studenckich w ramach Polsko – Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży.

 

Ze strony Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w spotkaniu uczestniczyli: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych WSB, dr Paulina Głowacka, Prodziekan WSB, Paweł Urgacz, Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą oraz Dominika Czerniak, Koordynator ds. Współpracy z Zagranicą.

 

Wołyński Instytut Ekonomii i Zarządzania to niepubliczna instytucja szkolnictwa wyższego założona w 1994 roku (jako Wolińskie Centrum Zarządzania, Biznesu i Prawa). Od 2009 roku  znajduje się na liście Ukraińskiego Rejestru Instytucji Szkolnictwa Wyższego. Posiada dwa departamenty: Ekonomii i Zarządzania oraz Filologii.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy