Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

WSB partnerem projektu Akademia Pokoleń

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została partnerem „Akademii Pokoleń” - edukacyjno-kulturalnego projektu dąbrowskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej  i Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. Akcja jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, a w ofercie „Akademii” znajdują się warsztaty naukowe, spotkania autorskie, zajęcia teatralne i wiele innych.


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza uczestników Akademii Pokoleń na rodzinne warsztaty "O dobrym porozumiewaniu się ze swoim dzieckiem". Zajęcia poprowadzą  trenerki: Ewa Baranowska-Jojko i Aleksandra Wiechuła. Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i wzmacnianie więzi między rodzicami i dziećmi.
 
Uczestnicy warsztatów ćwiczyć będą zasady komunikacji, które sprawiają, że dzieci czują się ważne, zauważane, chcą mówić i współpracować. Poza komunikacją werbalną, obejmującą komunikat "Ja" i aktywne słuchanie, zaproponujemy też ćwiczenia z zakresu komunikacji niewerbalnej. Podczas warsztatu nie zabraknie czasu na  wspólną zabawę,  rysowanie i sporą dawkę optymizmu.

FORMULARZ REJESTRACYJNY


 
Uczelnia od lat angażuje się w projekty skierowane do wszystkich pokoleń, realizując tym samym ideę Long Life Learningu (uczenia się przrz całe życie). Pod skrzydłami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej działa i prężnie rozwija się 10 uniwersytetów Dziecięcych (m.in. Łazy, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Żywiec, Cieszyn), a także 5 Uniwersytetów Trzeciego Wieku (m.in. Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Czeladź, Mierzęcice, Bobrowniki). Uczelnia jest także inicjatorem akcji społecznej „Mama i Tata idą na studia”, która pozwala rodzicom godzić obowiązki zawodowe i rodzinne z rozwojem osobistym i podnoszeniem kompetencji. W ramach Akademii Rozwoju Rodzica działającej przy Dąbrowskim Uniwersytecie Dziecięcym mamy i tatusiowie mogą szkolić i rozwijać swoje umiejętności rodzicielskie, a także uzyskać pomoc w przypadku problemów i wątpliwości wychowawczych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy