Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

WSB patronem merytorycznym Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing

W dniach 29 -30 września 2016 r. odbył się w Katowicach Europejski Kongres Lean Manufacturing. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej objęła Kongres patronatem merytorycznym.

 

Europejski Kongres Lean Manufacturing ma na celu zgromadzenie osób związanych ze szczupłym zarządzaniem w różnych dziedzinach i na różnych poziomach zaawansowania.
Na kongresie zostały omówione liczne przykłady lean management w firmach o zasięgu międzynarodowym z różnych branż (produkcja, automotive, usługi, finanse, ubezpieczenia, BPO, reklama i wiele innych) 


Oprócz licznych case studies prezentujących wdrożone rozwiązania, uczestnicy wzięli udział w „Study Visits” czyli praktycznej wizycie w jednej z firm z sukcesem wdrażających Lean Manufacturing.

 

Studia podyplomowe

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest wiodącym ośrodkiem prowadzącym kształcenie na poziomie studiów podyplomowych z zakresu lean.

 

Polecamy kierunki

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy