Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniona przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych

W dniu 11 grudnia 2015 r. z rąk prof. nadzw. dr hab. Ewy Konarzewskiej-Gubały, członkini Zespołu Oceniającego Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych, prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, odebrała akredytację z wyróżnieniem na kierunku Zarządzanie, przyznaną przez FPAKE decyzją z dnia 29 czerwca 2015 r. Wydarzenie odbyło się podczas uroczystego posiedzenia Senatu Uczelni.

 

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz WSB, kadry akademickiej, Partnerzy Uczelni, reprezentanci doktorantów i samorządu studenckiego oraz zaproszeni goście. Oficjalne przekazanie akredytacji było uhonorowaniem dorobku naukowo-dydaktycznego Uczelni oraz potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia na kierunku Zarządzanie.

 

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbali artyści z Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej.

 

Podczas posiedzenia Senatu podsumowano również dotychczasową aktywność Uczelni oraz zaprezentowano założenia strategiczne na lata 2016-2020, w których szczególny nacisk kładzie się na współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

 

Po oficjalnych uroczystościach przedstawiciele Senatu Uczelni udali się na spotkanie świąteczno-noworoczne.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy