Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Współpraca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z IFS Industrial and Financial System Poland sp. z o. o.

IFS - partner Wyższej Szkoły BiznesuFirma IFS Industrial and Financial System Poland Sp. z o. o. została partnerem merytorycznym i biznesowym specjalności Zintegrowane Systemy Zarządzania na kierunku Zarządzanie realizowanej w naszej uczelni - to efekt spotkania prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz Rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z dr Mieczysławem Jagodzińskim Partner Managerem IFS Industrial and Financial System Poland Sp. z o. o.

 

 

 

 

W ramach współpracy z uczelnią Firma IFS Industrial and Financial System Poland Sp. z o. o. będzie wydawać imienne certyfikaty studentom WSB, którzy pozytywne zaliczą przedmioty w ramach których wykorzystywane i omawiane jest oprogramowanie firmy IFS (zarówno na studiach I-go i II-go stopnia jak i na studiach podyplomowych). Ponadto IFS zorganizuje praktyki zawodowe i dyplomowe dla najlepszych studentów WSB.

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy