Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w życiu lokalnej społeczności.

Cieszyn.jpg

Cieszyn.jpg

Jak każdego lata Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej czynnie uczestniczył w życiu lokalnej społeczności. 

3 września na zaproszenie Burmistrza Miasta Skoczowa Pana Mirosława Sitko dr inż. Łukasz Wróblewski wziął udział w niezwykle barwnym „Święcie Plonów w Skoczowie”.  Dwa dni wcześniej w Cieszynie doktor Wróblewski reprezentował Panią Rektor prof. Zdzisławę Dacko-Pikiewicz na obchodach towarzyszących „77 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i Dnia Weterana”. Z kolei 1 sierpnia na zaproszenie Włodarzy Miasta Cieszyna uczestniczył w bardzo widowiskowej inscenizacji upamiętniającej wybuch Powstania Warszawskiego. Uroczystości były okazją do chwili zadumy, refleksji i podziękowań składanych Weteranom II Wojny Światowej, ale również i do rozmów z przedstawicielami władz miasta oraz powiatu. Rozmowy dotyczyły dalszego rozwoju Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie (nowe kierunki kształcenia na studiach podyplomowych, wspólne projekty trans-graniczne czy inicjatywy naukowe  - Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy, konferencje, szkolenia), tak by jeszcze lepiej nasz Wydział mógł służyć mieszkańcom regionu Śląska Cieszyńskiego.

 

(Ł.W)

Skoczów.jpg

Skoczów.jpg

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego1.jpg

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego1.jpg

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego2.jpg

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego2.jpg

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy