Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie doceniony przez NCBR

yj-1482929703.jpg

yj-1482929703.jpg

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie z dofinansowaniem w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na "Nowe Programy Kształcenia".

Projekt złożony przez nasza Uczelnię został pozytywnie oceniony i otrzymał dofinansowanie.

Nowe Programy Kształcenia to pierwszy konkurs ogłoszony przez NCBR w ramach PO WER. Jego istotą jest współpraca uczelni z pracodawcami, polegająca na włączaniu ich w proces przygotowania i realizację projektu.

 

Projekt uwzględnia potrzeby województwa Śląskiego, określone w Regionalnej Strategii Innowacji.
W ramach projektu w roku akademickim 2017/2018  uruchomione zostaną innowacyjne, odpowiadające na aktualne potrzeby społeczno – gospodarcze specjalizacje na studiach I stopnia: Informatyka przemysłowa, Inżynier symulacji oraz na studiach II stopnia: Zarządzanie administracją publiczną i Zarządzanie zrównoważoną energią.

Projekt zakłada również, włączenie pracodawców w przygotowanie programów kształcenie oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych przez wysokiej klasy specjalistów praktyków.

 

Nazwa projektu: Praktyczne programy kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie WSB 

Wartość projektu: 824 775,00 zł

 

/mk, 29.12.2016/

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy