Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

Wykłady WSB dla słuchaczy Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

W dniach 23 i 30 listopada 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się wykłady kierowane do słuchaczy Olkuskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prelegentami byli:

  • prof. Eugenia Rostańska - „Codzienność w komunikacji, czyli porozmawiajmy o rozmowach”
  • dr inż. Krystian Mączka - „Zagrożenia płynące z sieci Internet! Świadomy = bezpieczny”

 

W wykładach prowadzonych przez ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyło kilkuset olkuskich seniorów.

prof. nadzw. dr hab. Eugenia Rostańska profesor Katedry Pedagogiki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Polonista, pedagog. Doktor habilitowany nauk społecznych w zakresie pedagogiki, ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna Zakres zainteresowań naukowych to zagadnienia związane z edukacją dziecka, kompetencjami językowymi w edukacji, komunikacją edukacyjną i dojrzewaniem do bycia nauczycielem, a także funkcjonowaniem uczniów w systemie edukacji, w aspekcie rzeczywistym i jego rezultatach. Autorka ośmiu monografii naukowych, licznych artykułów i opracowań badawczych. Od 1994r. Ekspert MEN - rzeczoznawca podręczników i programów szkolnych. Wiceprezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Edukacji Wczesnoszkolnej. Członek rad naukowych czasopism pedagogicznych w Polsce, na Słowacji i Ukrainie. Nauczyciel dyplomowany. 

 

dr inż. Krystian Mączka specjalista w zakresie przestępczości teleinformatycznej, biegły sądowy z zakresu informatyki śledczej, wykładowca akademicki (m.in. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury), ekspert Biura Ekspertyz Sądowych Fundacji „Ubi societas,ibi ius”

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności

 

Nasi partnerzy