Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej tworzy "Dobry klimat dla Rodziny"

Gala Dobry Klimat dla Rodziny

Gala Dobry Klimat dla Rodziny

3 lutego 2015 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczysta Gala finałowa konkursu „Dobry Klimat dla Rodziny”. Wydarzeniu, którego głównym celem była promocja innowacyjnych rozwiązań wpierających pracujących rodziców patronowali Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski z Małżonką.

- Serdecznie dziękujemy za tworzenie w Polsce dobrego klimatu dla rodziny, dziękujemy wszystkim, którzy go współtworzą – zaznaczył Bronisław Komorowski podczas wtorkowej uroczystości w Pałacu Prezydenckim. Dziękował pracodawcom za tworzenie dobrych praktyk.


Laureatami konkursu zostali: VERMICULITE POLAND Firma produkcyjna Diana Kuprianow, WESSLING Polska sp. z o.o., LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz NUTRICIA. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymała oficjalne podziękowanie za realizowany projekt "Mama i tata idą na studia".


Jak wskazywał prezydent, laureaci i uczestnicy konkursu praktycznie udowadniają, że można i należy biznes w sposób umiejętny godzić i łączyć z innymi funkcjami, jak też umożliwiać łączenie funkcji zawodowych i rodzicielskich swoim pracownikom.


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej od lat angażuje się w działania sprzyjające godzeniu życia rodzinnego z aktywnością zawodową i podnoszeniu kwalifikacji w ramach kształcenia akademickiego. Od 2013 roku na Uczelni funkcjonuje program „Mama i Tata idą na studia”, w ramach którego Uczelnia proponuje szereg zniżek, szkoleń oraz organizacyjnych i  infrastrukturalnych udogodnień dla studiujących rodziców i pracowników WSB.

 

Uczelnia aktywnie działa także na rzecz promowania prorodzinnych postaw w środowisku partnerów biznesowych i akademickich, tworząc zbiór dobrych praktyk i ogólnopolski plebiscyt, wyróżniający firmy i instytucje zaangażowane w działania sprzyjające rodzinie.


Konkurs, organizowany we współpracy Kancelarii Prezydenta RP z organizacjami pracodawców, jest kolejnym elementem tworzenia w Polsce dobrego klimatu dla rodziny i służy upowszechnianiu rozwiązań ułatwiających łączenie życia zawodowych i rodzinnego.

 

 

IMG_1617.JPG

IMG_1617.JPG

IMG_1614.JPG

IMG_1614.JPG

2.jpg

2.jpg

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy