Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Za nami VIII Forum Coachingu i Superwizji

W sobotę 10 października 2015 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się kolejne spotkanie w ramach Forum Coachingu i Superwizji. To już ósma edycja wydarzenia, dedykowanego coachom, konsultantom, menedżerom i wszystkim osobom zainteresowanym własnym rozwojem. Gościem Specjalnym forum była dr Lidia D. Czarkowska, która poprowadziła warsztat "Aikido emocjonalne: Jak rozumieć informacje płynące z emocji własnych i emocji klientów w procesie coachingu?".

 

Spotkania w ramach Forum Coachingu i Superwizij na stałe zagościły w kalendarzu branżowych wydarzeń organizowanych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Każda kolejna edycja cieszy się dużym zainteresowaniem osób zdecydowanych na poszerzenie wiedzy, wzmocnienie swojego profilu zawodowego oraz nawiązanie ciekawych relacji biznesowych.

 

10 października uczestnicy forum wzięli udział w warsztacie pt. "Aikido emocjonalne: Jak rozumieć informacje płynące z emocji własnych i emocji klientów w procesie coachingu?", poprowadzonego przez dr Lidię D. Czarkowską, Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, Psychologa i Socjologa, Konsultanta, Coacha i Mentora.

 

 

Dr Lidia Czarkowska  foto: kozminski.edu.pl
Dr Lidia Czarkowska - Gość Specjalny VIII Forum Coachingu i Superwizji

 

Dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, projektodawca i kierownik studiów podyplomowych: „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” i „Mentoring”. Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych ALK. Psycholog i socjolog, konsultant, coach i mentor. Posiada wiedzę popartą długoletnią biznesową praktyką w pracy z zarządami i wyższą kadrą menedżerską z zakresu psychologii biznesu, socjologii, antropologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów oraz rozwoju potencjału człowieka. Autorka licznych publikacji z zakresu coachingu.

 

 
Wydarzenie prowadzili: dr Anna Syrek-Kosowska i Adam Stolarzewicz - Współtwórcy, Opiekunowie  Merytoryczni oraz Superwizorzy Akademii Profesjonalnego Coachingu oraz Master Coaching-zaawansowane techniki coachingowe w WSB. Otwarcia VIII Forum Coachingu dokonał dr Marcin Lis, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB. 

 

 

Partnerzy wydarzenia:

 

Patronat:

 

Tnoik

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy