Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zaangażuj się - to proste!

To było proste - zaangażowali się! Rozpoczęliśmy projekt Polsko - Litewskiej Wymiany Młodzieży.

W dniach 14.-18.11.2016r. studenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej powitali studentów Uniwersytetu w Klaipedzie. Uczestnicy projektu "Zaangażuj się to proste" wzięli udział w warsztatach budowania zespołu projektowego i przetestowali swoje umiejętności pracy w grupie.

 

Uczestnicy projektu spotkali się z Panem Piotrem Drygałą w Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej, które jest miejscem, gdzie każdy podmiot społeczny oraz mieszkaniec miasta uzyska pomoc w zakresie działalności w trzecim sektorze oraz odwiedzili FAJNĄ Spółdzielnie Socjalną w Zabrzu, gdzie poznali najciekawsze projekty społeczne i innowacyjne pomysły na wspieranie innych mieszkańców miasta.

 

Gośćmi projektu "Zaangażuj się - to proste!" byli - Pan Ilyas Benachur z Algierii oraz Darya i Krystina z Podróźniczego Koła Naukowego WSB, którzy zaprezentowali najciekawsze sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii i kreatywnego podejścia do rozwoju własnego hobby dzięki innowacjom technologicznym. Pan Paweł Kulikowski - ekspert ds. e- marketingu - brand manager z Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprezentował uczestnikom projektu "Zaangażuj się - to proste!" zalety prowadzenia bloga internetowego i prezentowania swoich zainteresowań za pomocą mediów społecznościowych.

 

Uczestnicy projektu nie tylko poznali najciekawsze projekty społeczne i przygotowali bloga www.getinvolveditseasy.blogspot.com, ale także zintegrowali się i wymienili doświadczeniami podczas nieformalnych spotkań i zwiedzania regionu śląskiego.

 

 

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza,
ul. Cieplaka 1c,

Rekrutacja: +48/32/ 262 28 05,
Dziekanat: +48/32/ 262 03 07,
Fax: +48/32/ 295 93 44
e-mail: info@wsb.edu.pl