Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach partnerem WSB

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej dołączył do grona partnerów biznesowych Uczelni. Porozumienie w tym zakresie podpisali: Pan Jarosław Łakomik, Prezes Zarządu Zakładu oraz Pan Marek Szala, Członka Zarządu oraz Wiceprezes ds. Rozwoju i Sprzedaży ZETO oraz prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB.

Praktyki, pomoc w pisaniu prac dyplomowych, a także możliwość  zdobycia pierwszych zawodowych doświadczeń i kontaktów. To tylko część korzyści dla studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wynikających z umowy o współpracę z Zakładem Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach.

 

Strony porozumienia zobowiązały się do realizacji wspólnych przedsięwzięć naukowo-badawczych, organizacji seminariów i konferencji naukowych dotyczących obszarów działalności obu partnerów.

 

Eksperci Zakładu Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach będą aktywnie uczestniczyli w tworzeniu i opiniowaniu programów studiów i specjalności, szczególnie w obszarze informatyki, zarządzania tzw. wielkimi danymi na potrzeby rynków finansowych. Już wkrótce partnerzy zaproszą studentów zainteresowanych tą tematyką do uczestnictwa w szkoleniach i studiach podyplomowych.

 

Szczególną zaletą oferty będą programy powstałe w oparciu o nowoczesną bazę dydaktyczną Uczelni, nowoczesne metody nauczania oraz praktyczne doświadczenie reprezentantów Zakładów Elektronicznej Techniki Obliczeniowej.

 

Na mocy porozumienia studenci WSB zostaną zaproszeni do uczestnictwa w wizytach studyjnych i praktyki w ZETO. Z kolei eksperci Zakładu będą gościć na Uczelni dzieląc się ze studentami swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Zobacz relację ze spotkania władz Uczelni z przedstawicielami Zakładów.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy