Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Zapraszamy do wioski Świętego Mikołaja!

Już 7 grudnia zapraszamy do magicznej wioski Świętego Mikołaj, która powstanie w centrum Sosnowca!

 W tym szczególnym dniu dla najmłodszych oraz ich rodziców przygotowano wiele atrakcji! Każdy będzie mógł zwiedzić wioskę Świętego Mikołaja i przywitać się z jego reniferami. Na młodych odkrywców czekają także ciekawe pokazy, wykłady i warsztaty naukowe, a na koniec na wszystkich będzie czekała słodka niespodzianka.

Strefa zewnętrzna z zagrodą reniferów i wioską św. Mikołaja będzie dostępna w godzinach 11.00 – 18.00. W tym czasie (15.00 -18.00) będzie można także skorzystać z szeregu atrakcji w ogólnodostępnej strefie wewnętrznej, m. in. zwiedzić nowo wyremontowany obiekt Niepublicznego Przedszkola Baby Planet, wziąć udział w warsztatach Lego, treningach piłkarskich, maratonie fitness oraz warsztatach multimedialnych.


Serdecznie polecamy także wybuchowy wykład przygotowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, pt. „Wściekły Azot”, który o godzinie 15.00 wygłosi Mateusz Stocki, znany w całym kraju popularyzator nauki i eksperymentator. Wykład inauguruje powstanie Uniwersytetu Dziecięcego Wyższej szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Wydarzenie jest częścią otwarcia pionierskiego na skalę kraju kompleksu sportowo-edukacyjnego "Ms&Mrs Forma – BabyPlanet".


Wstęp bezpłatny! Wszystkich zainteresowanych zapraszany do rejestrowania się on-line: LINK

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy