Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Studentów z Myszkowa zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. " Lego - laboratorium kreatywności", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Myszkowie  w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

W trakcie warsztatów dzieci konstruują oraz programują roboty w taki sposób, aby wykonywały ich polecenia, np. omijały przeszkody, sortowały kolory, wydawały dźwięki, itp. Podczas zajęć dzieci wykorzystują profesjonalny sprzęt komputerowy, materiały dydaktyczne oraz kompletne zestawy do budowy robotów LEGO wyposażone w czujniki ruchu, koloru, dźwięku.

 

Dzieci dodatkowo podczas zajęć zapoznają się także z takimi pojęciami jak praca zespołowa, komunikacja z innymi uczestnikami czy prezentacja swojej osoby. 

Warsztaty dedykowane są w pierwszej kolejności dla dzieci w wieku 9- 12 lat. Po zakończeniu rekrutacji w tej grupie wiekowej, zapisywane będą również dzieci z innych grup wiekowych.

Liczba miejsc: 20

Dokładne informacje dotyczące warsztatów zostaną Państwu przesłane w wiadomości zwrotnej po zakwalifikowaniu dziecka na zajęcia

 

Rezerwacja online: KLIKNIJ TUTAJ
Zajęcia współfinansowane są ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego 
w ramach programu "Uniwersytet Młodego Odkrywcy". 

 

  

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Myszków

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!