Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół im. Romana Gostkowskiego w Łazach przystąpił do Klubu Szkół Partnerskich WSB

Do Klubu Szkół Partnerskich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dniu 10 grudnia 2015 roku dołączył Zespół Szkół im. Romana Gostkowskiego w Łazach.

Dyrektor szkoły – Pani mgr Marzena Orzoł wzięła udział spotkaniu z przedstawicielami władz Uczelni: prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, dr. Marcinem Lisem, Prorektorem WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, a także prof. dr. hab. inż. Markiem Sitarzem, Kierownikiem Katedry Transportu Szynowego oraz mgr. inż. Sebastianem Korzeniowskim, Zastępcą Kierownika Działu Promocji i Informacji WSB.

 

Szkoła od lat angażuje się w działania i propozycje Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej skierowane do szkół ponadgimnazjanych, w tym m.in. wykładach, warsztatach i zajęciach w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB. Uczniowie z sukcesami uczestniczyli we wszystkich edycjach Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym czy Rajdu Dekielka.

 

Umowa podpisana przez obie strony szczegółowo reguluje zasady dalszych wspólnych działań, w tym m.in.: objęcie przez Uczelnię patronatu nad młodzieżą kształcącą się w Zespole Szkół w zakresie bezpieczeństwa narodowego, nauk technicznych, humanistycznych i menedżersko-ekonomicznych.

 

KLUB SZKÓŁ PARTNERSKICH

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy