Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu dołączył do Klubu Szkół Partnerskich WSB

17 listopada 2016  odbyło się spotkanie władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z przedstawicielami  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu. Owocem spotkanie jest zawarta umowa o współpracy.

 

W spotkaniu uczestniczyli JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Prodziekan ds. kształcenia ustawicznego Dominik Penar, Dyrektor Bożena Bańska, Przewodniczący Rady Rodziców Jarosław Sochacki oraz nauczyciel podstaw przedsiębiorczości Ewa Warzyńska.

 

 

Dzięki zawartej umowie uczniowie Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu otrzymają możliwość korzystania z bezpłatnych warsztatów, wykładów i spotkań organizowanych w ramach Otwartej Akademii Nauki WSB.  Tym samym szkoła dołączyła do Klubu Szkół Partnerskich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy