Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu partnerem WSB

Perspektywy szkolnictwa zawodowego, zapotrzebowanie na wykwalifikowane kadry sektora informatycznego oraz potencjał branży związanej z nowoczesnymi technologiami to tylko niektóre tematy poruszone podczas spotkania przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z delegacją Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu, które odbyło się 6 października  2016 r.

Podczas spotkania omówiono kwestie związane z organizacją wykładów w ramach Otwartej Akademii Nauk, przeznaczonych dla uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, szkoleń dla uczniów i nauczycieli z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych oraz współpracy uczelni ze Szkolnym Klubem Biznesu jaki prężnie działa w sosonowieckim „Elektroniku”.


Spotkanie zakończyło podpisanie porozumienia o współpracy, które sygnowali: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB oraz mgr Krzysztof Będkowski, Zespółu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu.

 

Z ramienia Uczelni w spotkaniu uczestniczyli:  dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, mgr Edyta Żaba Dyrektor Centrum Promocji i Informacji oraz mgr inż. Sebastian Korzeniowski, Zastępca Kierownika Centrum Promocji i Informacji.

 

Koordynatorem spotkania ze strony szkoły partnerskiej była mgr Monika Piątek, nauczyciel Zespółu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy