Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Zmarł prof. dr hab. inż. Konrad Wala

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 8 stycznia 2017 roku odszedł od nas śp. prof. dr hab. inż. Konrad Wala.

Profesor Wala to wieloletni pracownik naukowy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, autorytet naukowy w kraju i za granicą, specjalista w zakresie informatyki i automatyki. Wspaniały i wybitny Człowiek o wielkim sercu, który swoje życie poświecił nauce i dla wielu pokoleń pozostanie niezastąpionym autorytetem. Niezwykle ceniony i szanowany przez studentów i współpracowników. Środowisko akademickie utraciło wspaniałego wykładowcę i specjalistę z dziedziny nauk technicznych. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

 

Rektor, Senat i cała społeczność akademicka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej składają Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom Profesora wyrazy głębokiego współczucia.

 

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w czwartek 19 stycznia 2017 r. o godz. 14.00 w Kościele Opactwa oo. Benedyktynów w Tyńcu. Po nabożeństwie odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym oo. Benedyktynów przy ul. Benedyktyńskiej w Tyńcu.

 

/pk, 16.01.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy