Informacje

Agencja Ochrony Gwarant S.A. nowym partnerem WSB

W dniu 1 października 2014 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Agencji Ochrony Gwarant S.A. W spotkaniu uczestniczył, m.in. Pan Edward Kuczera, Prezes Zarządu Firmy, Pan Grzegorz Wojtasik, Wiceprezes Zarządu, Pan Marek Jurkiewicz, specjalista z dziedziny szkoleń z obszaru bezpieczeństwa lotnictwa cywilnego oraz Pan Marek Pawełczyk, Pełnomocnik Zarządu ds. Fizycznej Ochrony Mienia.

Wizyta była okazją do zaprezentowania potencjału infrastrukturalnego i naukowego Uczelni, a także omówienia perspektyw dalszej współpracy. Ze strony WSB w rozmowach uczestniczyli: prof. zw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor ds. Nauki oraz dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

 

Efektem spotkania było podpisanie porozumień o współpracę w zakresie realizacji zajęć praktycznych objętych programem kształcenia Uczelni oraz prowadzenia badań naukowych z zakresu nauk ekonomicznych, technicznych, społecznych i prawnych. Studenci WSB będą mieli możliwość odbywania praktyk zawodowych i dyplomowych, korzystać z pomocy merytorycznej ekspertów firmy Gwarant S.A. w realizacji zadań objętych programem praktyk, prowadzenia prac naukowo-badawczych.

 

Ponad to obie strony zobowiązały się do realizacji wspólnych przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych, podnoszenia kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów i słuchaczy poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń, współpracy w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, programów kształcenia, programów studiów podyplomowych, szkoleń, kursów zgodnych z profilem działalności Partnerów, a także wspólną organizację tematycznych konferencji i seminariów.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji