Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia Maluszka WSB – żłobek nie tylko dla dzieci studiujących rodziców - zapisy trwają

Wykwalifikowane, troskliwe opiekunki, przyjazne otoczenie i elastyczne godziny, a przede wszystkim możliwość pozostawienia dziecka na kilka godzin także w weekend. Na maluchy w wieku od 1 do 3 lat czeka nowy żłobek. Jego założycielem jest Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Żłobek powstał dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu „Maluch na Uczelni”. Podczas rekrutacji  nie obowiązuje rejonizacja, kryterium dochodowe czy forma zatrudnienia rodziców. Za to żłobek będzie czynny również w weekendy i w okresie wakacyjnym.

 

Możliwość pozostawienia maluchów pod opieką także w sobotę lub niedzielę to rozwiązanie dla rodziców, którzy studiują lub pracują w weekend. Jeśli nie mogą wówczas zapewnić opieki dzieciom, przychodzimy im z pomocą. W czasie, gdy mama i tata zdobywają wiedzę na wykładach, my zapewniamy pociechom właściwą opiekę – mówi Marlena Gryga, dyrektor Akademii Maluszka. – Wiemy, że opieka weekendowa cieszy się zainteresowaniem nie tylko studentów WSB, ale też osób, które w wyjątkowych sytuacjach nie zawsze mogą liczyć na wsparcie babci czy dziadka – dodaje.

 

Żłobek zlokalizowany jest przy ulicy Ludowej 42 w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Mydlice). W nowoczesnym obiekcie  na dzieci czeka fachowa, serdeczna opieka, a także nowe łóżeczka, zabawki, pomoce dydaktyczne. - Program edukacyjno-rozwojowy Akademii Maluszka skierowany jest nie tylko do naszych podopiecznych, ale też do ich rodziców. Wykładowcy i eksperci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z zakresu pedagogiki i psychologii podczas spotkań i prelekcji pomogą w rozwiązywaniu problemów czy wątpliwości związanych z wychowywaniem dzieci – mówi Marlena Gryga.

 

Rodzice starszaków, uczęszczających do Akademii Maluszka nie muszą martwić się w przypadku, gdy ich pociecha nie dostanie się do przedszkola.  - Zgodnie z naszym regulaminem maluch może nadal uczęszczać do żłobka, aż do ukończenia 4 roku życia. To ważna i komfortowa alternatywa dla rodziców – przekonują pracownicy żłobka.  – W dodatku już wkrótce w budynku, w którym mieści się żłobek ma powstać przedszkole. W tej sytuacji dzieci miałyby możliwość kontynuowania edukacji w dobrze im znanych, przyjaznych warunkach – dodaje kierownik Akademii Maluszka WSB.

 

Nowoczesna infrastruktura żłobka i najbliższego otoczenia obejmuje także plac zabaw, miejsca postojowe i siłownię plenerową dla całej rodziny. Całodzienne wyżywienie (pierwsze i drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek) zapewnia wyspecjalizowana w żywieniu małych dzieci firma cateringowa. Akademia Maluszka WSB działa od poniedziałku do piątku  od godz. 7.00-17.00.

 

Godziny opieki nad dziećmi w weekend ustalane są zgodnie z zapotrzebowaniem rodziców. Miesięczne czesne za pobyt dziecka w żłobku od poniedziałku do piątku wynosi 650 zł. W pakiecie weekendowym czesne wynosi 300 zł. Stawka za żywienie to 9 zł dziennie. Na studentów i pracowników WSB czekają atrakcyjne bonifikaty.

 

 

Więcej informacji o działalności Akademii Maluszka WSB  można uzyskać pod numerem telefonu 785-558-831 oraz 885-577-200. Warto także odwiedzić stronę internetową: www.wsb.edu.pl/zlobek.

 

POLUB AKADEMIĘ MALUSZKA WSB NA FACEBOOKU

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy