Informacje

Aktualności

Artykuły

Zapraszamy na majowy wykład w SUN !

sowaJuż w sobotę, tj. 17 maja 2014 r., studentów Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych zapraszamy na kolejny wykład pt: "Małe jest piękne, świat pod naszymi stopami”. Zajęcia poprowadzi dr Edyta Sierka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 w Parku Tradycji.

Przypominamy, że w wykładach Uniwersytetu Dziecięcego dzieci uczestniczą same /bez rodziców/. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci Rodzice zobowiązani są do osobistego odbioru swoich pociech po wykładzie, o godz. 11.00. Dzieci bez opieki dorosłych nie mogą samodzielnie opuszczać budynku, w którym odbywają się zajęcia.

Pierwsze Rozgrywki Uniwersytetów Dziecięcych WSB

rozgrywki4 maja 2014 podczas Dębowego Majowego Festiwalu nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej odbyły się Pierwsze Rozgrywki Uniwersytetów Dziecięcych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W trakcie wydarzenia naukowo-sportowego, młodzi studenci sprawdzili się w różnorodnych konkurencjach, wykazując się dużym sprytem i umiejętnością pracy w grupie. W Rozgrywkach wzięły udział drużyny: zielonych - studenci z Dąbrowy Górniczej, niebieskich - studenci z Zawiercia i Łaz oraz żółtych - studenci z Siemianowic Śląskich i Świętochłowic. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkową koszulkę i dyplom. Wspaniałą publicznością okazali się członkowie rodzin, którzy dopingowali młodych Studentów!

 

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ!

Ekstremalnie Rodzinna Wycieczka

wycieczka26.04.2014 rodzice wraz z dziećmi wzięli udział w wyjątkowej przygodzie! Spacer po Rezerwacie Przyrody Nieożywionej „Góra Zborów”, zwiedzanie jaskini Głębokiej,wspinaczka skałkowa z mostem linowym, gra terenowa i ognisko z kiełbaskami! - te wszystkie atrakcje czekały uczestników pierwszej Ekstremalnie Rodzinnej Wycieczki.

Zapraszamy do  GALERII ZDJĘĆ. 

Jak urządzić dobry Urząd? - warsztaty w siemianowickim magistracie

UM SiemianoiwicePrezydent Miasta Siemianowice Śląskie p.Jacek Guzy zaprasza studentów Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych na warsztaty zorganizowane w Urzędzie Miasta. Dzieci poznają magistrat „od kuchni”, czyli będą miały okazję zapoznać się z zadaniami Urzędu Miasta oraz odwiedzą gabinet Pana Prezydenta. 
Więcej informacji na temat zajęć znajdą Państwo w zakładce warsztaty fakultatywne.
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na sobotnie wykłady !

sowaJuż w sobotę, tj. 12 kwietnia 2014 r., studentów Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych zapraszamy na kolejny wykład pt: "Rzeczy w sieci, czyli jak działa Internet”. Zajęcia poprowadzi dr inż. Maciej Rostański. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 - prosimy o punktualne przybycie.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 |


 

Nasi partnerzy

Partnerzy

.

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji