Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Aktualności

Artykuły

Dr inż. Łukasz Wróblewski redaktorem VII tomu serii "TRANSCARPATHICA"

30 lipca 2020 roku odbyła się międzynarodowa konferencja podsumowująca polsko-czeski projekt transgraniczny i promująca „EURO-IN.NET”. W trakcie konferencji realizowanej w formie hybrydowej dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentował przygotowany pod jego redakcją VII tom zeszytów naukowych „TRANSCARPATHICA”, pt. „ Śląsk Cieszyński w świetle wyzwań i zagrożeń XXI wieku”.

CZYTAJ WIĘCEJ

...MIAŁO SIĘ WYDARZYĆ

Nakładem Wydawnictwa Akademii WSB ukazał się tomik poezji autorstwa Jolanty Sak,

która pracuje w Wydziale Zamiejscowym AWSB w Krakowie. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagraniczne publikacje pracowników naukowych Akademii WSB

Pracownicy naukowi Akademii WSB publikują monografie w wielu renomowanych wydawnictwach,

zarówno polskich, jak i zagranicznych. Właśnie ukazały się dwie publikacje w języku angielskim:

 

         
  

czytaj więcej o Zagraniczne publikacje pracowników naukowych Akademii WSB

Nowa publikacja dr. hab. Roberta Sochy, prof. AWSB

Nakładem wydawnictwa Difin ukazała się książka dr. hab. Roberta Sochy, prof. AWSB Działania policji w zapobieganiu i zwalczaniu chorób zakaźnych ludzi. Celem monografii jest m.in. wsparcie teoretyczne dla działań policji w aspekcie zapobiegania i zwalczania chorób zakaźnych ludzi. W publikacji przedstawiono wzajemne relacje między stanem epidemicznym a stanem klęski żywiołowej w kontekście możliwości ograniczenia praw i wolności człowieka, obywatela.

CZYTAJ WIĘCEJ


Czasopismo "Forum Scientiae Oeconomia" w bazie SCOPUS!

Czasopismo Akademii WSB „Forum Scientiae Oeconomia” przeszło pozytywnie procedurę oceny i zostanie włączone do bazy Scopus. 

Decyzja ta stanowi potwierdzenie wysokiego poziomu naukowego publikowanych artykułów i umiędzynarodowienia czasopisma. Jest to już drugie, po „Cultural Management: Science and Education” (współwydawane z Logos Verlag Berlin), czasopismo naukowe Akademii WSB w bazie Scopus.

CZYTAJ WIĘCEJ


Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy