Informacje

Aktualności

Artykuły

Dr inż. Łukasz Wróblewski współautorem książki wydanej przez Wageningen Academic Publisher

Nakładem Wageningen Academic Publishers – renomowanego holenderskiego wydawnictwa, które uchodzi za jedno z najbardziej opiniotwórczych w Europie Zachodniej – ukazała się monografia pt. „Consumers Towards Marketing Strategies of Coffee Producers”.

Jej autorami są dr hab. Grzegorz Maciejewski, prof. UE, dr Sylwia Mokrysz oraz dr inż. Łukasz Wróblewski – Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji Akademia WSB Wydział Zamiejscowy w Cieszynie.

czytaj więcej o Dr inż. Łukasz Wróblewski współautorem książki wydanej przez Wageningen Academic Publisher

Digitalizacja publikacji Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB

W ramach projektu „PERFECT – Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB" przewidziana została digitalizacja publikacji Wydawnictwa Naukowego Akademii WSB z dyscypliny nauki o zarządzaniu i jakości oraz ekonomii i finansów w celu zapewnienia otwartego dostępu do nich przez sieć Internet. Efektem realizacji tego zadania będzie umożliwienie czytelnikom korzystania z cyfrowej wersji książek, które wcześniej zostały wydane tylko w wersji papierowej.

 

W formie e-booka ukazała się właśnie monografia dr Magdaleny Kot-Radojewskiej, Wartość kapitału ludzkiego w organizacji w kontekście elastycznych form zatrudnienia. Perspektywa interesariuszy. E-publikacja dostępna jest w modelu Open Access w różnych formatach – interaktywny PDF, EPUB, MOBI – tak by można z nich korzystać nie tylko na ekranach komputerów, ale także na urządzeniach przenośnych (e-czytnikach, tabletach, smartfonach). Do końca 2022 roku planowana jest digitalizacja kolejnych publikacji w ramach RID.

 

PDF

MOBI

EPUB

 

Dr inż. Łukasz Wróblewski redaktorem VII tomu serii "TRANSCARPATHICA"

30 lipca 2020 roku odbyła się międzynarodowa konferencja podsumowująca polsko-czeski projekt transgraniczny i promująca „EURO-IN.NET”. W trakcie konferencji realizowanej w formie hybrydowej dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentował przygotowany pod jego redakcją VII tom zeszytów naukowych „TRANSCARPATHICA”, pt. „ Śląsk Cieszyński w świetle wyzwań i zagrożeń XXI wieku”.

CZYTAJ WIĘCEJ

...MIAŁO SIĘ WYDARZYĆ

Nakładem Wydawnictwa Akademii WSB ukazał się tomik poezji autorstwa Jolanty Sak,

która pracuje w Wydziale Zamiejscowym AWSB w Krakowie. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagraniczne publikacje pracowników naukowych Akademii WSB

Pracownicy naukowi Akademii WSB publikują monografie w wielu renomowanych wydawnictwach,

zarówno polskich, jak i zagranicznych. Właśnie ukazały się dwie publikacje w języku angielskim:

 

         
  

czytaj więcej o Zagraniczne publikacje pracowników naukowych Akademii WSB

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji