Aktualności

 

 

Artykuły

Akademia WSB Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”

Akademia WSB została się Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”. Certyfikat partnerski dla Akademii WSB odebrała z rąk Prezydenta Miasta Zbigniewa Podrazy – Małgorzata Małecka – Tomala – Koordynator Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Akademii WSB, podczas uroczystości w dniu 31.07.2018 r.

 

czytaj więcej o Akademia WSB Partnerem programu „Karta Młodego Przedsiębiorcy w Dąbrowie Górniczej”

Zapraszamy do projektu EEC Liderzy Przyszłości 2019

Ruszyła rekrutacja do projektu EEC – Liderzy Przyszłości 2019. Projekt dedykowany jest studentom studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, uczelni państwowych i prywatnych, niezależnie od realizowanego kierunku. Inicjatywa daje możliwość uczestniczenia i współtworzenia XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się między 13. a 15. maja 2019 r. (http://www.eecpoland.eu/). Eventem towarzyszącym będzie European Start-Up Days http://www.estartupdays.eu/pl/, podczas którego młodzi przedsiębiorcy mają szansę zaprezentować się przed światowej klasy ekspertami.

 

czytaj więcej o Zapraszamy do projektu EEC Liderzy Przyszłości 2019

Zapraszamy na konferencję "Jak finansować szkolenia dla firm?”

W imieniu Dyrekcji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach serdecznie zapraszamy na konferencję „Śląskie inwestuje. Jak finansować szkolenia dla firm?”, poświęconą Podmiotowemu Systemowi Finansowania usług rozwojowych w województwie śląskim.
Konferencja odbędzie się 14 września 2018 r. w Będzinie, w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Stefana Żeromskiego (plac prof. Włodzimierza Wójcika 1).

 

Podczas konferencji m.in.:

Śląskie firmy dają przykład – przedsiębiorcy, którzy skorzystali z Podmiotowego Systemu Finansowania Baza Usług Rozwojowych – wybierz szkolenie dla siebie Wojna o talenty, czyli jak pozyskać i utrzymać pracowników w firmie Dialog edukacji z biznesem - rekomendacje dla usługodawców i usługobiorców - panel dyskusyjny  z udziałem ekspertów

czytaj więcej o Zapraszamy na konferencję "Jak finansować szkolenia dla firm?”

Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy - meetup dla przedsiębiorców 14.09.2018 r.

Zapraszamy na spotkanie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości pt. Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy w dniu 17.11.2017 r. o godz. 13:00 w Dąbrowie Górniczej. Celem spotkania jest omówienie innowacyjnych rozwiązań - wyznaczania kierunków rozwoju branż w jakich działają przedsiębiorcy, sposobów na efektywne rozwijanie potencjału pracowników w odpowiedzi na wyzwania biznesowe oraz możliwości, jakie daje Baza Usług Rozwojowych dla przedsiębiorców i ich pracowników. Wsparcie dla przedsiębiorców zakłada dofinansowanie do 100 tys. zł na przedsiębiorstwo, do 7,5 tys. zł na pracownika. W trakcie spotkania możliwe będą indywidualne konsultacje z pracownikami WSB udzielającymi dofinansowań na rozwijanie kompetencji.

czytaj więcej o Inwestycja w kompetencje pracownika kluczem do sukcesu Twojej Firmy - meetup dla przedsiębiorców 14.09.2018 r.

Zapraszamy na szkolenie - Start-upy w otoczeniu gospodarczym z Romanem Młodkowskim i Markiem Zuberem 18.09.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjątkowym szkoleniu prowadzonym przez dwóch wybitnych trenerów – Marka Zubera i Romana Młodkowskiego! Start-upy w otoczeniu gospodarczym. Jak wdrażać i realizować biznesowo własne idee – to szkolenie w ramach Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB W Dąbrowie Górniczej w dniu 18.09.2018 r. o godzinie 17:00

 
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE SZKOLENIE

 

 

czytaj więcej o Zapraszamy na szkolenie - Start-upy w otoczeniu gospodarczym z Romanem Młodkowskim i Markiem Zuberem 18.09.2018 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji