Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

B+R - konferencja dla specjalistów z branży IT i nie tylko

W dniach 24-25 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się już dziesiąta edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Internet w Społeczeństwie Informacyjnym". W tym roku tematem przewodnim konferencji będą aspekty współpracy nauki z przemysłem, zwłaszcza w dziedzinie systemów informatycznych oraz ich bezpieczeństwa.

Ciekawym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej konferencji jest sesja zatytułowana „Dzień B+R” („Badania + Rozwój”) w trakcie której odbędzie się spotkanie środowisk przemysłowych oraz naukowych zainteresowanych problemami nowoczesnych rozwiązań z zakresu informatyki.

 

Głównym celem spotkania jest wymiana doświadczeń, burza mózgów oraz definiowanie wyzwań, z którymi spotykają się przedsiębiorstwa, celem aktywacji współpracy przemysł – nauka. 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w inicjatywie „Dzień B+R”  (24.09) przedstawicieli przedsiębiorstworaz przedstawicieli nauki, ale także studentów zainteresowanych problemami nowoczesnej informatyki.

 


Rejestracja pod adresem: www.iwsi.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy