Bobrowniki

Uniwersytet Dzieciecy w Bobrownikach

Artykuły

Nowa strona Uniwersytetów Dziecięcych WSB

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej: ud.wsb.edu.pl, na której dostępna jest aktualna oferta warsztatowa Uniwersytetów Dziecięcych WSB oraz inne aktualne informacje dotyczące projektu.

Zapraszamy na kolejny wykład w UDB!

Serdecznie zapraszamy na drugi w tym roku akademickim wykład Uniwersytetu Dziecięcego Bobrownikach, który odbędzie się  14 października 2017 r. o godzinie 12.00  w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach. Wykład „Marzenia o lataniu (dużym i małym)” poprowadzą pani dr Monika Paluch- Ferszt oraz pan Adam Ferszt. 

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład w UDB!

Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2017/2018 w UDB!

30 września 2017 r. (sobota) o godz. 12.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach. W uroczystości udział wezmą Wójt Gminy Bobrowniki - p. Arkadiusz Ziemba oraz Przedstawiciel Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej- Pan prof. Marek Sitarz, którzy wręczą Indeksy Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Podróże Kapitana Łyżeczki" poprowadzi Pan Marcin Lieber. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDB wraz z Rodzicami. Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDB drogą mailową.

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie GórniczejWójta Gminy Bobrowniki oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach, które odbędzie się w sobotę, 24 czerwca o godz. 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach (ul. Sienkiewicza 121a).

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Bobrownikach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziśKLIKNIJ TUTAJ 

Uwaga! Zmiana godziny wykładu z Panem Korkiem!

8 kwietnia 2017 roku, wyjątkowo o godzinie 12.30 w Uniwersytecie Dziecięcym w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. „Kuchenne rewolucje”, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny wykładu z Panem Korkiem!

"Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Wszystkich studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 18 marca 2017 r. o godz. 12.00.  Zajęcia poprowadzi pani dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o "Jak powstało życie na Ziemi?"- kolejny wykład już w najbliższą sobotę

Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

11 lutego 2017 r. odbył się kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Bobrownikach. 

czytaj więcej o Strachy i straszki zostały oswojone na wykładzie w Bobrownikach

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

11 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach odbędzie się wykład pt. Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce mieszkają legendarne stwory, który zostanie poprowadzony przez pana Marcina Liebera.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład!

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 | Strona 7 |


 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji