Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Czy moje dane w banku są BEZPIECZNE? – Akademickie Biuro Karier zaprasza na spotkanie z ekspertem Centrum Informacji Gospodarczej

Zgubiłeś dokumenty? Padłeś ofiarą kradzieży? Nie wiesz jak zastrzec swój dowód osobisty czy kartę płatniczą? Nie wiesz, co banki wiedzą na Twój temat? Na te oraz wiele innych pytań otrzymasz odpowiedzi 29 października 2014 r. na stoisku Centrum Informacji Gospodarczej w WSB. Zdobędziesz wiele praktycznych informacji, które pomogą w ograniczeniu ryzyka strat finansowych, poprawie własnego scoringu bankowego czy w unikaniu pętli zadłużenia.

 

 

W ramach wizyty specjalistów z Centrum Informacji Gospodarczej 29 października 2014 r. o godz. 10.00 odbędzie się 60 - minutowy wykład „Czy moje dane w banku są bezpieczne? O bezpieczeństwie wymiany informacji gospodarczych i finansowych”, który poprowadzi Regionalny Kierownik Centrum Informacji Gospodarczej w Krakowie – Mateusz Zając.

 

 

Podczas wykładu słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z tematyką wymiany informacji pomiędzy sektorem bankowym a innymi sektorami gospodarki. Zaprezentowane zostaną praktyczne aspekty funkcjonowania systemów okołobankowych z punktu widzenia osoby prywatnej – m.in. pobieganie próbom wyłudzeń z wykorzystaniem cudzej tożsamości (alerty Biura Informacji Kredytowej, Dokumenty Zastrzeżone).Oprócz tego poruszona zostanie tematyka nadmiernego zadłużania się i związanych z tym zagrożeń.

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy