Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dobry i skuteczny HR Manager? Podnieś swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych

Jak wpłynąć na efektywność polityki zarządzania personelem? Co zrobić, aby poprawić jakość pracy zespołowej oraz zwiększyć motywację pracowników? Wreszcie, jak odnieść sukces w biznesie? Odpowiedź jest prosta – zainwestuj w wiedzę. Podejmij studia podyplomowe na kierunku HR Manager w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.


Sukces to ludzie


Nie od dziś wiadomo, że fundamentem firmy są ludzie. Zarządzanie zasobami ludzkimi jest zatem jednym z ważniejszych elementów organizacji przedsiębiorstwa. Sukces w biznesie ma ścisły związek z inwestycją w rozwój kompetencji kadry kierowniczej oraz pracowników działów personalnych.

 

Celem studiów podyplomowych na kierunku HR Manager w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest przekazanie kompleksowej i aktualnej wiedzy z zakresu zarządzania personelem oraz poznanie i wdrożenie praktycznych narzędzi, niezbędnych do optymalizacji procesów zarządzania zasobami ludzkimi w firmie.

 

- Obecnie HR Manager nie jest jedynie specjalistą od ZZL, ale przede wszystkim jest pożądanym partnerem w biznesie. Wspiera menedżerów, kierowników i dyrektorów w procesach rekrutacyjnych, dobiera strategię wynagradzania oraz motywowania pracowników, czuwa nad przebiegiem ocen okresowych, dba o system szkoleń i kursów w organizacji. Wszystko to z uwzględnieniem wskaźników efektywności oraz dbałości o budżet – mówi Adrianna Filiks, opiekun merytoryczny kierunku oraz Trener Grupy Dobrych Trenerów Pasja. - Na poziomie działów personalnych podejmowane są więc najważniejsze decyzje w przedsiębiorstwie. Dobry HRowiec to również specjalista ds. komunikacji wewnętrznej między Zarządem a wszystkimi pracownikami – dodaje ekspertka.

 

Prestiżowy partner


Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej od wielu lat wspiera rozwój kadr, kształtując swoją ofertę w oparciu o praktykę największych przedsiębiorstw w regionie i w kraju. Partnerem kierunku, aktywnie uczestniczącym w tworzeniu i opiniowaniu merytorycznej i praktycznej strony programów kształcenia, jest  Grupa Dobrych Trenerów Pasja. Eksperci dzielą się ze słuchaczami studiów podyplomowych swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu działalności doradczej i szkoleniowej, rozwijającej unikalne kwalifikacje specjalistów działów zasobów ludzkich.

 

- Studia podyplomowe na kierunku HR Manager to innowacyjny projekt, którego program kształcenia został zaprojektowany tak, aby pomóc specjalistom w odpowiednim przygotowaniu się do pełnienia roli partnera i doradcy wspierającego menedżerów i dyrektorów. Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty kierunku. Uczelnia przygotowała również atrakcyjne bonifikaty zarówno dla słuchaczy indywidualnych, jak i grup pracowniczych – mówi dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Szczegółowe informacje o studiach na kierunku HR Manager

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy